KONST / Litografier / Färglitografi 7542247
nr 754 2247
Färglitografi
Okänd konstnär, Signerad, "Omfamning", 59/300, motivets mått: 38x41
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 23 april 2012
kl 18:04:29
19/4 00:55:00